הכנה למבחן אמיר"ם

אתם חושבים על לימודים גבוהים ורוצים להצליח כמה שרק אפשר? הכינו את עצמכם, בין היתר, למיונים בשפה האנגלית. היום קיימת האפשרות לעשות הכנה למבחן שנקרא אמיר"ם, והאמת היא, שבלי הכנה כזאת לא כדאי לכם בכלל לגשת למבחן. הכנה למבחן אמיר"ם, אם היא תתבצע בצורה טובה, תוכל להוות את הדרך הכי נכונה שיש להוציא את המקסימום האפשרי. בניגוד למבחן אמי"ר, כאן אנחנו רואים שמדובר על מבחן שנעשה כולו במחשב. יחד עם זאת, מבחינת הקושי ורמת המבחן אין שום הבדל בין שני סוגי המבחנים האלה. 

למה חשוב לעשות הכנה למבחן אמיר"ם? 

אין ויכוח על כך שאתם יכולים גם להגשת למבחן הזה בלי שום הכנה. יכול להיות שתוכלו אפילו להוציא ציון לא רע אם אתם יודעים אנגלית ברמה גבוהה, אך בפועל, ברוב המקרים זו לא התוצאה. ברוב המקרים יש משמעות אדירה להכנה שתוכלו לעשות למבחן אמיר"ם. הכנה למבחן אמיר"ם תפגיש אתכם בפעם הראשונה עם המבחן, עם שאלות אפשרויות ועם כל ההתנהלות הקשורה לעניין הזה. בנוסף, ממש כפי שצריך לעשות הכנה לפסיכומטרי כדי להבין על מה מדובר, כך קורה גם עם המבחן המורכב הזה. לכן, אם השאיפה שלכם היא להצליח, למה שתוותרו על הכנה מקצועית למבחן האמיר"ם? 

איפה כדאי לעשות הכנה כזאת? 

מה שאולי לא לגמרי ידעתם, זה שיש היום הרבה חברות שאיתן תוכלו לעשות הכנה למבחן אמיר"ם. מצד אחד זה נפלא, כי זה אומר שתוכלו לבחור באיזו חברה אתם מעוניינים ועם מי תרצו לעשות את ההכנה. מצד שני, זה קצת מבלבל, כי מה אתם באמת יודעים על ההכנה הדרושה לכם? לכן חשוב לבדוק כמה שיותר פרטים מראש, עוד לפני שאתם נרשמים. למשל, האם השיעורים הם פרונטליים או שהכול קורה אונליין? והאם יש אפשרות לתרגל כמה שיותר לקראת המבחן? האם אנשים אחרים שעשו בדיוק את אותה הכנה לפניכם יצאו מרוצים? שווה לברר את הפרטים האלה, כי אם אתם בוחרים להשקיע ולעשות הכנה למבחן החשוב הזה, מגיע לכם לקבל את הטוב ביותר בתמורה.