אם אתם חזקים בעולם הרכבים, בוודאי נפגשתם כבר לא מעט פעמים במילה דיטיילינג (Detailing). לשפר, לשדרג, לעשות את "אותו הדבר" אבל פשוט הרבה, אבל הרבה יותר טוב, והרבה יותר לעומק, תוך מתן תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר.

אם אתם חובבי כלי רכב, או יותר מזה, אם אתם אוהבים רכבים, ובעיקר את הרכב שלכם, הרי שדיטיילינג זה המהלך הבא שלכם. כמו כל מוצר ושירות, התחום הזה מתבטא באיכות – וכאן מהות העבודה היא האיכות הגבוהה. כלומר, כשמישהו רוצה להכין ארוחה, בין אם זה אורז ושעועית ובין אם זה פטריות כמהין וביצי שליו, שניהם יהיו ארוחה. אבל מה הייתם מעדיפים? אם מישהו עושה דיטיילינג באיכות נמוכה, זה פשוט לא דיטיילינג, זה משהו אחר שלגמרי מפספס את הנקודה.

דיטיילינג מול שטיפת רכב – מה ההבדל?

כל אחד יכול להכניס את הרכב לשטיפת רכבים, ולקבל את האוטו שלו בחזרה שטוף, אולי אפילו נקי, ואולי אפילו עם שכבה דקה של ואקס זול ופשוט. אם זה מה שמספיק לכם, אז דיטיילינג זה פשוט לא בשבילכם. דיטיילינג זה עמוק יותר, נקי יותר, ובעיקר – שומר יותר טוב על הרכב שלכם.

ניקיון של דיטיילינג נכנס לרמת הקשקש, אם תרצו, ודואג לנקות את החלקיקים הקטנים ביותר של לכלוך שמצטברים ברכב שלכם, בפנים, בחוץ, בתא המטען כמו גם בתא המנוע, באגזוז וכיו"ב. ניקיון כה עמוק ויסודי שהרכב שלכם פשוט ירגיש כמו רכב חדש.

לא רק ניקיון – אלא גם הגנה

מעבר לעובדה הברורה מאליה שאוטו נקי נשמר יותר, ושומר על ערכו, הן כרכב שפועל טוב יותר והן כרכב שנראה טוב יותר, הרי שיש פה עוד עניין. הניקיון הוא חשוב, אבל השמירה על החומרים השונים שמרכיבים את הרכב שלכם, מהפלסטיקה ועד לפלדה, יוצרת הבדל לאורך שנים רבות.

עולם הדיטיילינג הולך ומתפתח עם הגעתם של חומרים שונים לשוק, חומרים שמגיעים קודם כל רק לקהל מצומצם, למביני עניין, לאלו דיטיילינג זה המהלך המובן מאליו בשבילם. לאנשים אלו יש גישה לחומרים כמו ציפוי ננו לרכב, ציפוי שמיושם כשהרכב נקי ללא רבב, ציפוי שעוטף, שומר ומגן על הרכב שלכם כדי שישמור על ערכו ועל המראה שלו לאורך שנים.