הן קלות לשימוש, עולות מעט מאוד ונוחות לכולם – לא פלא ששקיות הניילון הפכו לפופולריות מאוד בהרבה מאוד בתי עסק כפתרון אריזה. לרוב הן מהוות תחליף גם לשקיות הקרטון או לשקיות הבד, שכן שקיות ניילון עבות משמשות אותנו בנוחות, והרבה עסקים וחברות, קטנים, בינוניים או גדולים, לא מפסיקים להגיש בהן את מוצריהם ללקוחותיהם.

שקיות אריזה הן חלק בלתי נפרד מחיי היומיום שלנו – אנו משתמשים בשקיות ניילון לצורכי אריזה, ככלי לאחסון פסולת בפח, כאמצעי להובלת דברים ממקום למקום ועוד. השקיות לרוב הן חד פעמיות, אבל לעתים ניתן לבצע בהן שימוש חוזר או למחזרן.

איפה אנו מוצאים היום שקיות ניילון?

כיום אנו משתמשים בשקיות במגוון ענפים שונים ולצרכים שונים. בענף הרפואה, נמצא שקיות סטריליות, למשל עבור אינפוזיה, או שקיות נוספות המשמשות לצרכים רפואיים. במרכולים ובצרכניות שונות (כמו מכולות, קיוסקים, מאפיות, סופרים וכו') נמצא לרוב את שקיות הגופייה (שכן הן מאוד דומות בצורתן לגופייה). כמובן שאנו משתמשים בשקיות ניילון גם לצרכים אישיים, כמו בשקיות הניילון לאריזת הסנדוויצ'ים לעבודה או לבית הספר, לאריזה או לנשיאת פריטים שונים, ועוד.

קיימים סוגים נוספים של שקיות ניילון, כמו למשל שקיות המשמשות להובלה ולניוד של מוצרים מהמפעל או מהמדף בחנות אל בית הלקוח. שקיות אלו עשויות מפוליאתילן בעל צפיפות נמוכה.

7 יתרונות בולטים שיש לשקיות הניילון:

  1. נוחות – הן נוחות ביותר לשימוש.
  2. קומפקטיות מקסימלית – הן יכולות להתקפל באיזו צורה שרק תרצו, שכן הניילון הוא חומר מאוד גמיש. כך תוכלו להכניס אותן לתיק בצורת כדור מכווץ או על ידי קיפול מסודר. בכך הן מקטינות את הנפח שהן תופסות בתיק באופן משמעותי, והן לא תופסות מקום כמעט בכלל.
  3. קלות – הן קלות מאוד, הניילון הוא חומר קל ביותר עד כדי כך שהוא לא מורגש.
  4. יעילות – מעבר להיותן פתרון אריזה מצוין, דרך קלה להוביל ולהעביר תכולה ממקום למקום ואמצעי אחסון, הן גם מהוות פתרון מצוין אם בחרתם לארוז בשקית מזון. שקיות הניילון שומרות על טריות המזון ומקטינות משמעותית את הסיכוי שהתכולה שהשקית מכילה (חלב/שוקו/סנדוויץ') תתקלקל.
  5. זולות – הן זולות יותר מפתרונות אריזה אחרים.
  6. מגוון רחב של אפשרויות – מגיעות בשלל צבעים ובשלל גדלים שאתם בוחרים עבור העסק שלכם.
  7. כלי שיווקי – יש עליהן שטח הדפסה נרחב עליו תוכלו להדפיס את לוגו ואת שם החברה שלכם לצד כיתוב שיווקי, ובכך תשתמשו בשקיות האריזה שלכם כפלטפורמה שיווקית וכאמצעי לפרסום ולמיתוג העסק.

שקיות ניילון לאריזה ככלי שיווקי

כעת נתייחס ליתרון השביעי שכתבנו ברשימה – היתרון השיווקי של שקיות ניילון לאריזה. לקוח אשר קנה מוצר מהחנות שלכם, מסתובב עם שקית שעליה מוטבע שם החברה שלכם ובכך הוא משמש כפרסומת מהלכת בכל מקום שאליו הוא הולך מול הרבה מאוד אנשים. לאחר מכן, השקית תישאר בביתו ותשמש אותו שוב, ובכך הכפלתם את היתרון השיווקי של השקית – כעת היא תשמש כפרסומת נייחת גם בבית.

כל פעם כשהלקוח יראה את השקית הוא ייזכר בכם, וכשירצה שוב מוצר דומה מהחנות שלכם – הוא ידע במי לבחור ולאן ללכת.

למי מתאימות שקיות ניילון ממותגות?

התשובה די פשוטה – לכולם.

כל עסק, גדול או קטן, צריך שקיות שקופות לאריזה עם כיתוב שיווקי של החברה.
עבור חנויות ועסקים קטנים, לרוב, שקיות החנות יהיו כלי השיווק היחידי שלהם.  לכן, שקית ממותגת זהו אמצעי קריטי עבורם על מנת למנף את העסק ולהגיע להצלחה.

ומובן שאם אתם חנות גדולה, אתם חד משמעית חייבים שקיות אריזה ממותגות, וזאת בזכות היותכם חנות גדולה. הרי אתם לא יכולים להרשות לעצמכם להיות חברה גדולה ומשמעותית בלי שקית עם לוגו של החברה… זהו אמצעי פרסום בסיסי, ואם יש אותו לעסקים קטנים, על אחת כמה וכמה שגם לכם צריך להיות.

 

שקיות ניילון ממותגות – מנקודת המבט של הלקוח

כשמשתמשים בשקיות ניילון ממותגות, חוויית הלקוח משתנית לחלוטין. חווית הרכישה של הלקוח משתדרגת ונהיית למוצלחת יותר, שכן שקיות עם לוגו או עם שם החברה מודפס משדרות ללקוח שהעסק הוא רציני, מבוסס, יציב, אחד שאפשר לבטוח בו ובמוצרים שלו.

כמו כן, שקית אשר נקרעה או שנהיו בה חורים לרוב מצביעה על כך שהיא עשויה מאיכות ירודה, ועל כן גם תצבע את העסק כעסק אשר אינו משקיע בלקוחותיו, עסק חסכני ושאינו רציני.

שקיות שקופות לאריזה במגוון אפשרויות

אריזות ניילון למוצרים מגיעות במגוון רחב של אפשרויות, וכל שנותר לכם הוא לבחור. האיכות, החומר, ההדפסה, הגודל, הצורה ואפילו גודל וצורת הידית הם פרמטרים חשובים כשמזמינים שקית ניילון ממותגת לעסק.

השקיות העבות הן איכותיות ועמידות יותר מאלו הדקות, ולכן הן עשויות לשמש את הצרכן יותר מפעם אחת ובכך לשמש עבורכם כפרסומת אצלו בבית. מעבר לשקיות הגופייה המוכרות, קיימות כמובן שקיות ניילון בועות, שקיות פסגור, שקיות אנטיסטטיות ושקיות פקינג ליסט. אלו שקיות אריזה עשויות כולן מניילון ולכל אחת מהן מאפיינים שונים ותפקודים שונים.

חשוב שתקדישו חשיבה על החומר, על הגודל, על הידית ועל ההדפסה של השקית שלכם, בהתאם לצרכי העסק שלכם. כל שקית מיוצרת בהתאם למטרת שימושה, ולכן עליכם להתאים את שקית הניילון הממותגת שלהם לאופי העסק שלכם.

מעוניינים בשקיות אריזה? צרו עמנו קשר עוד היום ואנו נתאים עבורכם אישית את שקית הניילון הממותגת המתאימה ביותר עבורכם.