את עומדת להתחתן ממש עוד מעט? החלטת, ביחד עם בעלך לעתיד, לעשות אירוע מכובד ומפנק? אם כך, ברור מדוע את תוהה איך עושים זאת ובעיקר – באיזו שמלה מקסימה של כלה כדאי לך לבחור? כפי שאת יכולה לתאר לעצמך, שמלות כלה הן עולם ומלואו ולכן טבעי שלא יהיה לך קל לבחור את השמלה הכי מחמיאה שיש. זו הסיבה שבגללה אחד מהטיפים הכי חשובים שנוכל לתת לך בנושא הוא לקחת את הזמן. כלומר, את לא חייבים להחליט בלחץ של הרגע האחרון איזו שמלה של כלה תתאים לך ולכן, אם תוכלי להתחיל לראות כבר עכשיו את האופציות השונות, למה שלא תעשי זאת? 

מה צריך לקחת בחשבון כשמחפשים שמלות כלה? 

יש לא מעט נתונים ופרטים שאם תחשבי עליהם מראש, הם יעזרו לך לבחור את שמלת הכלה שלך הרבה יותר בקלות. למשל: 

  • האם יש סגנון מסוים של שמלות כלה שמוצא חן בעינייך יותר מסגנונות אחרים? 
  • האם את רוצה שמלה שתתאים לחתונה בחורף או בקיץ? 
  • האם את רוצה שמלה יקרה במיוחד?

בנוסף, חשוב מאוד לבדוק מאיזה בדים עשויות השמלות שאת מתכוונת למדוד. העניין הוא שהבד חייב להיות נושם וכמה שיותר נעים, כי אחרת תוך זמן קצר מידי תרגישי לא בנוח, וזה הדבר האחרון שתרצי שייקרה בחתונה שלך. 

כמה תשקיעי? 

איך אפשר לדבר על רכישת שמלות כלה ולא להזכיר גם את התקציב? זה ברור שיש היום שמלות מאוד יקרות שמיועדות לכלות, אך האמת היא, שיש גם שמלות במחירים נוחים וזולים יותר. אנחנו מאוד ממליצים לך להחליט מראש על התקציב שלך לעניין, כי זה יעזור לך לסנן את האפשרויות שפחות יכולות להיות רלוונטיות מבחינתך. לבסוף, כדאי גם לבדוק לאיזה סטודיו את פונה, כי זה ברור שלא בכל מקום יחכה לך אותו שירות. הרעיון הוא לבחור מקום שבו חלק מהעניין זו החוויה עצמה, ולכן חשוב לקרוא מספר חוות דעת אודות הסטודיו ולראות: האם כלות אחרות ממליצות בחום על המקום ועל היחס שמחכה בו לכל כלה נרגשת?