רולאפ

רבים מאתנו, בעלי העסקים, מכירים את התחרות הבלתי פוסקת על כל לקוח שעובר באזור. אנחנו רוצים לגרום לאנשים להיכנס דווקא לחנות שלנו ורוצים שכל מי שהגיע לתערוכה יעצור דווקא על יד הדוכן שלנו. אם זה נשמע לכם מוכר ואם גם אתם תוהים איך לעשות זאת, כדאי שתדעו שרולאפ זו בחירה נהדרת. רולאפ הינו כלי פרסום שמוכיח את עצמו בכל פעם מחדש, כי אנשים רואים אותו, הוא כולל מלל פרסומי ובדרך כלל יש עליו גם ציור שמושך את העין. לכן זה לא מפתיע שבעלי עסקים ששילבו בכניסה לעסק שלהם רולאפ, דיווחו בהמשך על מכירות יותר גדולות בעסק. 

איך באמת מעצבים רולאפ מוצלח? 

אם יצא לכם בעבר לעצב כרטיס ביקור, פליירים או כל מיני אביזרים אחרים שמטרתם הייתה לקדם את העסק, אתם בוודאי יודעים לומר שזה לא כל כך פשוט. יש מגוון רחב של אפשרויות ולמעשה השמיים הם הגבול בתחום הזה, ולכן נשאלת השאלה: איך מעצבים רולאפים שבאמת יעשו את העבודה? ההמלצה שלנו היא לא לעשות את זה לבד, כי אם אתם יכולים לפנות אל חברה מקצועית שלא רק תמכור לכם את הרולאפ אלא גם תעזור לכם לעצב אותו, אז למה לוותר על כך? עיצוב מקצועי בדברים האלה עושה את ההבדל בין מוצר מוצלח ובין מוצר פחות מוצלח ולכן שווה לחשוב על הזמנת השירות הזה עוד היום. 

כמה תשלמו על המוצר? 

יש כמובן הבדל בין המחירים של רולאפ יותר גדול או יותר קטן, אך זה לא הנתון היחיד שישפיע על המחיר. עוד נתונים שכדאי לקחת בחשבון זו השאלה ממה הרולאפ שאתם קונים עשוי? ובנוסף, איפה אתם רוכשים אותו? מדובר על מוצר שיווקי שהרבה מאוד חנויות מציעות למכור לכם, בעלי העסקים, כך שכדאי יהיה לעשות השוואת מחירים. אתם לא באמת צריכים לקנות את המוצר הזה במקום הכי יקר שיש, כי לא תמיד אם תשלמו עליו יותר הוא יהיה יציב ואיכותי יותר. רצוי לבצע את הרכישה עוד היום ולעצב את הרולאפ המושלם, כי למה שתדחו את הדברים?