פרופילי אלומיניום

פרופיל אלומיניום הוא פריט פשוט אבל רב יתרונות, ועל כן אין פלא שהוא משמש למגוון רחב מאוד של מטרות. פרופילי אלומיניום מתאימים לבנייה, במסגרת עיצוב פנים ולריצוף, ובכל מצב מספקים תועלת פרקטית ואסתטית גם יחד.

כל השימושים של פרופילי אלומיניום

כאמור ניתן לנצל את האופציה של פרופילים מאלומיניום לשלל מטרות. בין הרווחות שבהן: הפרדה בין אריחים (במטרה ליצור פסי קישוט שיוצרים עניין ומשדרגים את האסתטיקה בחלל), סיפי דלת (פתרון מעולה למרווח שבין האריחים או רצפת הפרקט לבין הדלת), סף הפרשי גובה (בין פרקט לרצפת קרמיקה, למשל), סף מדרגה (להבטחת רמת בטיחות מרבית בזמן העלייה או הירידה במדרגות), פינות דקורטיביות לקירות, זווית לתקרה, פרופילי תאורה, איטום ועוד.

פרופיל אלומיניום – עשה זאת בעצמך

אחת הסיבות העיקריות לפופולריות של פרופילי אלומיניום היא נוחות העבודה איתם. למעשה אין צורך בידע מקצועי או במיומנויות טכניות גבוהות – כל אחד וכל אחת יכולים להתקין אותם בכוחות עצמם, על סמך הכוונה ועצות שמקבלים בחנות שבה רוכשים את פרופיל האלומיניום (וכדאי כמובן לבחור בחנות מקצועית ורצינית). מעצבי פנים ואדריכלים אמונים על ניצול מיטבי של העובדה שישנם כל כך הרבה פרופילים יפים ואיכותיים, ועבור הקהל הרחב המפתח לבחירה מושכלת של הפרופיל האידיאלי עבורם הוא קבלת ייעוץ מקצועי.

היתרונות של האלומיניום

אלומיניום הוא חומר גלם פופולרי מאוד באופן כללי, וישנם מוצרים רבים נוספים שמבוססים עליו. לחומר גלם זה יתרונות רבים ומשמעותיים, שבאים לידי ביטוי גם בפרופילים: יתרון אחד שרלוונטי עבור פרופילים מאלומיניום הוא המשקל הקל של חומר הגלם – כך שגם הפרופיל יהיה קל משקל. יתרון שני הוא החוסן המרשים של האלומיניום ובהתאם של הפרופילים, כך שמובטח לכם שהם ימלאו את תפקידם לאורך שנים רבות. היתרון השלישי שכדאי להיות מודעים אליו הוא העמידות לקורוזיה: בזכות איכות זו ניתן להשתמש בכל אותם פרופילי אלומיניום גם בסביבה לחה מאוד דוגמת חדר הרחצה וגם במרחבים החיצוניים שחשופים לגשם. היתרון הרביעי הוא יכולות הבידוד של האלומיניום, כך שאם נדרש פרופיל שהוא גם מבודד איכותי (מחום/ קור/ רעש) אלומיניום הוא הפתרון הנכון.