פיתוח תמונה על זכוכית

אנחנו חיים בעידן של התקדמות טכנולוגית דרמטית, כשכל הזמן צצות עוד ועוד אפשרויות שלא היו קיימות בעבר. בחלק מהמקרים הפיתוח מאפשר ייצור מוצרים שמשנים באופן משמעותי את החיים – ויש גם כאלה ש"רק" מספקים לנו הזדמנויות לשדרג את האסתטיות של המקומות שבהם אנחנו גרים או עובדים. המילה "רק" מופיעה כמובן במרכאות, מפני שכבר ברור לחלוטין שבית יפה משפר גם את התחושות שלנו, ושבאופן דומה משרד מעוצב ומושקע הופך את העובדים לפרודוקטיביים יותר.

פיתוח תמונות על זכוכית הוא דוגמה מצוינת לטכנולוגיה שכדאי לנצל – בזכות היתרונות הבאים:

איכות וחדות ברמה גבוהה במיוחד

פיתוח תמונה על זכוכית מבטיח חדות מרשימה (בתנאי כמובן שהתמונה המקורית איכותית). החדות היא הן מבחינת הצבעוניות העזה והן מבחינת ההפרדה בין גוונים שונים, כך שהתוצאה המתקבלת היא כזו שמושכת מיד את תשומת הלב הרצויה ומתבלטת בכל חלל.

סיבה טובה נוספת לכדאיות הדפסת תמונות על זכוכית היא השילוב – בין התמונה מצד אחד לבין הזכוכית, שגם היא לכשעצמה מהווה חומר גלם משובח ושובה לב. 

איך מתבצע פיתוח תמונה על זכוכית?

ישנן מספר דרכים אפשריות לפתח תמונה על זכוכית. אופציה אחת היא הדפסה ישירה. במקרה זה התמונה תודפס על הצד האחורי של המשטח, ובנוסף תתווסף שכבה לבנה כדי לאטום את ההדפס ולהגן עליו.

אופציה שנייה היא הדפסה על מדבקה מיוחדת ולאחר מכן הדבקתה עם למינציה על המשטח. פתרון דומה הוא הדפסה על נייר מיוחד (נייר פוטו) שההדבקה שלו לזכוכית נעשית עם דבק דו צדדי (שקוף כמובן). כמו כן ניתן לבצע פיתוח תמונה על זכוכית באמצעות חימום שמעביר את הצבע אל פני הזכוכית.

אפשרויות נוספות לשדרוג המוצר הסופי

פיתוח תמונה על זכוכית מאפשר גם להוסיף מסגרת אחורית אלגנטית. תוספת זו יוצרת חציצה בין הקיר לבין הזכוכית כך שהתוצאה המתקבלת היא אפילו עוד יותר מרשימה. כל הפתרונות הנ"ל מתאימים גם לדירות מגורים שלבעליהן חשובה האסתטיקה – בעיקר בסלון, אבל גם בחדר השינה תמונה על זכוכית היא רעיון מצוין – וגם למשרדים מהודרים במטרה להרשים גם את העובדים וגם את האורחים.