אם המטבח הוא הלב של הבית, פינת האוכל היא העורק הראשי, דרכו החיים זורמים. כשנוח לנו בגוף ויפה לנו בעיניים, איכות החיים שלנו עולה. תוסיפו לזה ארוחה טובה, והנה פינת האוכל שלכם הפכה למקור השראה ופינוק יומיומי מתמשך.

פינות אוכל מעוצבות עושות אווירה בכל הבית. המגוון הרחב של צבעים, חומרים ועיצובים מאפשר לכולנו לייצר את האווירה שמתאימה לנו, ולהפוך את מרחב האכילה שלנו למקום האהוב ביותר בבית. זה הזמן שלכם לקבל השראה על פינות אוכל מעוצבות, להרחיב את האופקים ולחשוב על העיצוב של פינת האוכל בבית שלכם.

פינות אוכל קלאסיות בעיצוב נקי

העץ ליווה את התרבות האנושית מאז ומעולם. עבודות עץ, רהיטים מעץ, פיתוחים וחריטות – כל אלו מייצרים אווירה מסוימת מאוד במרחב. היום העיצוב הפופולארי בעץ הוא דווקא הנקי והחד, מעין שילוב של העוגן היציב של העץ הקלאסי שעובר את מבחן הזמן, לבין הקווים הנקיים והחדים של העיצוב המודרני.

שולחנות עץ לפינות אוכל מודרניות מייצרות אווירה מזמינה אך נקייה, תחושה קצת קלילה יותר מפינות האוכל הכפריות והכבדות שמזמינות לארוחה דשנה ומעייפת. עיצוב חדיש ונקי זה נותן אווירה של ארוחות מלאות ובריאות, ברוח התקופה והזמן, מבלי להתפשר על הביתיות שבעץ המלא.

שולחנות וכיסאות מיוחדים

לא רק העץ, גם הזכוכית והפלסטיק מככבים בעיצוב פינות האוכל המודרניות, לצד בדים חזקים ועמידים, מה שמאפשר גמישות רבה במיוחד למעצבים, שנהנים מחופש יצירתי וגישה לאינספור חומרים, צורות וצבעים.

כשהאומנות פוגשת את העיצוב, ועוד בחדר האוכל שלכם, גם ארוחת הצהריים הפשוטה ביותר הופכת לחגיגה אמיתית. כיסאות מעוצבים ונוחים בסטייל חדש ונקי, לצד שולחנות דקורטיביים שנדמה שיצאו מתצוגת אופנה, שרק מחכים לטאצ' של אקססוריז וריהוט משלים להפוך את פינת האוכל שלכם למקום הכי מזמין בבית.

זכרו כי כיום יש לגשת לבחירת רהיטים בצורה נבונה יותר, תוך הבנה שהכול נגיש והכול זמין, וניתן להתאמה. במילים אחרות, אם אהבתם שולחן או סט כיסאות קלאסי לפינות אוכל, אך הצבע לא תואם את עיצוב המרחב שלכם – זכרו לא לדלג הלאה, אלא לבדוק – רוב הסיכויים שתוכלו למצוא את הדגם הרצוי בצבע שמתאים לכם.