כשפרויקט בנייה או שיפוץ מצריך מאיתנו לסיים את העבודה במהירות, נהיה מעוניינים בנוחיות ויעילות במקום העבודה עד כמה שניתן; עם הרכבה פשוטה ופירוק מהיר, מומלץ מאוד לשקול פיגום נייד להשכרה שיתרונו הגדול הוא שהוא עונה בדיוק על הצרכים הנ"ל.

פיגומים ניידים להשכרה הם אידאליים לעבודה מכיוון שהם חוסכים המון זמן והמון כסף; הם יהיו עשויים מאלומיניום, מתכת בעלת יתרונות מובהקים בכל הקשור לניידות ועמידה במבחן הזמן.

פיגום נייד להשכרה וסוגי פיגומים נוספים

 פיגום נייד להשכרה הוא שם למגוון רחב של פיגומים להשכרה אותם יש לבחור על פי דרישתכם והצרכים האישיים שלכם, וכמובן לפי היעדים והמטרות. להלן שלושה סוגי פיגומים מהם תוכלו לבחור את הסוג המתאים ביותר לעבודה שלכם:

  • פיגומי אלומיניום – פיגום זה הינו מודולרי, קל מאוד להרכבה ופירוק. ניתן להשתמש בו בעבודות חוץ ופנים, והוא אינו מצריך הסמכה מיוחדת על מנת להרכיב אותו באתר העבודה. מתכת האלומיניום קלילה ביחס למתכות אחרות, והיא עמידה בפני קורוזיה. אלו הופכים את האלומיניום לחומר האהוב והפופולארי ביותר בקרב תעשיות רבות. פיגום האלומיניום יונח לרוב על גלגלים, כך שקל לנייד אותו ממקום למקום.
  • פיגומי זקיפים – אלו הם הן קונסטרוקציות מודולריות זמניות, העשויות מפלדה מגולבנת המותאמת באופן ספציפי לפרויקט או לאתר הבניה. על פי התקן האירופאי לפיגומים, משטחי הדריכה והעבודה על גבי פיגום הזקיפים יהיו עשויים ברזל מגולבן, והוא יהיה תחום במעקות בטיחות. גם כאן המבנה הוא מודולרי וקל מאוד לנשימה ועבודה בגובה.
  • פיגום תלוי או פיגום חשמלי – כאמור, רוב הפיגומים מגיעים כשבסיסם נמצא בקרקע. היתרון הגדול של הפיגום התלוי הוא העובדה שניתן להשתמש בו בנקודות שבהן הפיגומים הסטנדרטיים לא יוכלו לבצע את העבודה. כך, ישפיע הפיגום התלוי באופן ישיר על איכות ומשך העבודה, וישפר את הביצועים בקלות!

תחסכו לעצמכם את כאב הראש

בין אם מדובר בפרויקט קצר או ארוך, פיגום נייד להשכרה מחברה מקצועית יחסוך לכם את כאב הראש והסטרס שבעבודה בסביבה שאינה בטיחותית, ואת הדאגה למקום האחסון של הפיגומים ושינועם והובלתם למקום. ישנו שפע של פיגומים להשכרה וחבל שלא להשתמש בהם, שכן רכישה של פיגום עלולה לגרור אחריה הוצאות נוספות כגון אחסון, הובלה וכו'. כשאתם משכירים פיגומים, כל אלו כבר יהיו כלולים בתוך מחיר ההשכרה, ואתם תוכלו להיות בטוחים שאתם יכולים להתחיל לעבוד בבטחה ובשלווה, כשאתם בידיים הטובות ביותר.