עורך דין גירושין בגן יבנה

זקוקים לשירותיו של עורך דין גירושין בגן יבנה והסביבה? ובכן, הגעתם למקום הנכון. אך לפני שנתחיל לעבוד יש מספר נושאים שכדאי שנדבר עליהם; חלוקת רכוש בין שני בני הזוג ועד לזמני משמרות, ועוד. כשלצדכם פועל עורך דין גירושין מומחה ומקצועי, תוכלו להגיע בקלות להבנה וליצירת תכנית פעולה יעילה.

עורך דין גירושין בגן יבנה – טובת הילד קודמת לכל 

בהרבה מאוד מקרים עלולים הליכי הגירושין להתגלות לא רק כלא פשוטים, אלא מתישים ומייאשים. המטרה העליונה שלכם היא לא לפגוע בילד, ועל מנת לעמוד במטרה זו יסייע לכם עורך דין גירושין בגן יבנה ליצור הסכם ברור ומקצועי:

  • משמורת – זהו כנראה הנושא הקשה ביותר עבור ההורים. הכוונה במשמרות ילדים היא ההגדרה המשפטית שקובעת מהן חובות ההורים מול ילדיהם; האם המשמורת תהיה מלאה או משותפת, זמני השהות אצל כל הורה, ועוד. 
  • זמני השהות אצל כל הורה – כל הורה יהיה מעוניין לבלות כמה שיותר זמן עם הילדים, אך כדי לא ליצור מצב של תחושות שליליות בין ההורים, המטרה היא ליצור הסכם שמאפשר זמן שהות שווה ככל האפשר, ובהסכמה של שני ההורים. 
  • דמי מזונות – נשאלת השאלה כיצד מחשבים דמי מזונות עבור הילדים. ובכן, סכומים אלו נגזרים באופן ישיר מהכנסת ההורים כאשר מתוך סך ההכנסה של שניהם, נגזרים צרכי הילדים ואחוז זמן השהות של כל הורה עם הילד. 

איך ממשיכים מכאן?

זהו כמובן רק קצה המזלג בכל נושא טובת הילדים בעת תהליך גירושין. במסגרת הדיונים, יהיה על ההורים לקבוע היכן יתגוררו הילדים ומהם זמני השהות של כל הורה עמם, ומהי מסגרת האחריות ההורית של כל אחד מההורים. על מנת למנוע סכסוכים שיהפכו את התהליך לקשה אפילו יותר, מומלץ לבקש את עזרתו של עורך דין גירושין בגן יבנה שילווה אתכם צעד צעד, ברגישות הנדרשת, ליצירת הסכם גירושין שיצליח לענות על צרכי המשפחה כולה עד כמה שניתן. 

מומלץ להגיע לפגישת ייעוץ ראשונית על מנת להכיר את עורך הדין גירושין שבחרתם, ולוודא בעצמכם את הכימיה ביניכם, את דרך העבודה של עורך הדין, וקריטריונים נוספים שחשובים לכם על מנת שתבחרו בו לסייע לכם. זכרו שתהליך הגירושין לא חייב להיות נורא ואיום, הוא יכול גם להתנהל בנועם.