על חשיבותו של מעיל רכיבה לאופנועים וקטנועים, אין צורך להכביר במילים. אם גם אתה סובל מחיידק הדו גלגלי, אז בטח חווית באיזושהי נקודה בזמן, נפילה, החלקה, או תאונה. מעיל רכיבה לאופנוע טוב, יכול וצריך לעשות את ההבדל בין לנקות את הלכלוך שדבק בך ולהמשיך לרכוב, לבין להגיע לבי"ח עם שפשופים קשים על העור. היום כבר אין תירוצים, מעיל רכיבה לאופנוע  אחד יכול לתת מענה מודולרי לכל עונות השנה. מעיל רב עונתי.

 

מעיל רכיבה לאופנוע וקטנוע

מדהים כל פעם מחדש לראות רוכבים עם מעילי פוך של "יוניקלו". בדרך כלל מדובר ברוכבים צעירים. אנחנו קוראים להם "אלה שלפני". את הקבוצה השניה (והגדולה בהרבה) המכונים "אלה שאחרי", גם לנסיעה לסופר השכונתי – לא תתפסו בלי מעיל רכיבה לאופנוע ממוגן. תפקידו של המעיל לאופנוע הוא לייצר מערך הגנה לרוכב, אשר חשוף מול סיכוני הכביש הרבים ופגעי מזג האוויר. הלכה למעשה מדובר במעיל בעל הגנה כפולה, חיצונית ופנימית. ההגנה החיצונית, כוללת את המעיל אשר לרוב עשוי עור או בד עמיד דוגמת קורדורה אם MaxDura. תפקידה של השכבה החיצונית היא לעמוד בהחלקה במהירות גבוהה על האספלט ולהגן על עורו של הרוכב. החומרים כאמור עוברים בדיקות רבות ואינם נקרעים גם בתנאים הקיצוניים ביותר. שכבת ההגנה הפנימית כולל מיגונים קשיחים בעלי תו תקן (אירופאי CE בדרך כלל), אשר תפקידם לבלום את זעזועי הנפילה ולהגן במקרה של נפילה או התנגשות על חלקי גוף רגישים דוגמת גב, כתפיים, מרפקים ואמות. 

בניגוד למעיל שלובשים לעבודה, משמע, מהמשרד לרכב וחזרה. מעיל רכיבה לאופנוע משמש לשימוש יום-יומי, לעיתים במשך שעות רבות ואמור לספק לרוכב גמישות ונוחות בנהיגה. לכל אופנוע או קטנוע יש תנוחת רכיבה שונה והמעיל לאופנוע אמור לתת מענה הולם לאופי השימוש. בנוסף, על המעיל להיות ידידותי למשתמש, דהיינו כיסי אחסון גדולים, אטימה מפני כניסת רוח וגשם באיזור הצוואר, המותניים, ובזרועות. במילים אחרות, אפשר לקרוא לזה – להיות עם ולהרגיש בלי.

 

מעיל אופנוע רב עונתי – רשת אופנוסנטר

רשת אופנוסנטר מייבאת בלעדית של מעילי אופנוע רב עונתיים לאופנוע אשר מיוצרים  ומותאמים במיוחד למזג האוויר הישראלי. מעילי האופנוע הרב עונתיים הם של מותג CAT2MOTO . 

המעילים בעלי גזרה מחמיאה במיוחד, עשויים כ 80% רשת ומאפשרים שימוש לחורף ולקיץ כאחד. המעיל עומד בכל התקנים המחמירים ונותן מענה לכל צרכי הרוכב, במיוחד בסעיף המיגון והנוחות, דהיינו הגנה בחורף ואווריריות בקיץ, והכי חשוב – מעיל אחד בארון. זה הכל. 

 

מעיל רכיבה לאופנוע – הטרנד, מעיל רב עונתי

אם בעבר המראה של מעילי האופנועים הרחיק רוכבים רבים דוגמת בעלי מקצועות חופשיים אשר נרתעו ממראה של "אופנוען" לפגישות עסקים, הרי היום מעילי רכיבה לאופנוע רבים הינם בעל מראה סולידי וגזרה מחמיאה אשר מאפשרת שימוש לכל מטרה. חלקם אפילו לא נראים כמו מעילי דו גלגלי. 

הטרנד בשנים האחרונות, הוא מעיל רכיבה לאופנוע לכל ארבע העונות, או בכינויו "מעיל אופנוע רב עונתי". מעיל זה למעשה מספק לרוכב את "ארגז הכלים" שציינו למעלה. השכבה החיצונית עשויה בדרך כלל משילוב של עור וקורדורה או רק אחד מהם ולרוב יהיו מחוררים ומאווררים ובנוסף כוללת שתי בטנות פריקות דקות– אחת נגד מים אך נושמת (100% חסינות למים), והשנייה עשויה טרמופליז ומחממת. החומרים עשויים מבד "נושם" והגנה מפני זיעה. בקיץ ניתן להסיר את הבטנות הפנימיות או רק אחת מהן וליהנות ממעיל קיץ לאופנוע מאוורר במיוחד, עשוי 80% רשת. 

 

לרשת אופנוסנטר מותגים נוספים אשר ייחודם הוא במתן מענה לצרכי הרוכב הישראלי. לפרטים נוספים ניתן לבקר בכל אחד מסניפי הרשת או בטלפון מספר: 054-9793930. אתם יכולים לקיים רכישה אונליין באמצעות אתר האינטרנט שלנו בכתובת: https://ofnocenter.co.il/ של רשת אופנוסנטר, אתר זה  המספק ייעוץ אנושי ואפשרות לקניה ומשלוח עד לבית הלקוח. נסיעה מהנה.