ללמוד אנגלית בוולסטריט

אין חכם כבעל ניסיון, לא סתם מימרה שגורה, אלא אמת חדה, שמבוססת, איך לא, על ניסיון. הניסיון מלמד אותנו על עצמנו, על היכולות שלנו, על הכישרונות שלנו, ועל איך אנחנו באמת, ולא רק איך אנחנו תופסים את עצמנו. תארו לעצמכם שתוכלו להסביר את כל זה למישהו אחר, באנגלית קולחת, ללא שגיאות, ובביטחון מלא. ללמוד אנגלית בוולסטריס זה ללמוד מבעלי ניסיון.

בית הספר וולסטריט ללימוד אנגלית הוקם כבר בשנת 1972, מה שאומר שניסיון לא חסר שם. כשאתם בוחרים ללמוד עם בית ספר עם כזה וותק, אתם נשענים על כמויות עצומות של ניסיון ונהנים ממה שנקרא "להתגלח על הזקן של אחרים".

מה כל כך שווה בללמוד אנגלית בוולסטריט?

  1. דבר ראשון – אתם מקבלים 100% אחריות על כך שתדברו באנגלית בסיום הקורס
  2. 20 רמות שונות כדי להתאים את הקורס שלכם בדיוק בשבילכם
  3. חווית למידה ייחודית שעוצבה במשך השנים להתאים לקהל הישראלי ובכלל
  4. קורסים המותאמים במיוחד למטרות מסוימות (אנגלית עסקית, אנגלית מדוברת, אנגלית לטיולים וכיו"ב)
  5. שיטת לימודים יוצאת דופן שהוכחה כמוצלחת – הרי בסופו של דבר בית הספר רק הולך וגדל מ-1972
  6. קורסים המוכרים לתשלום בפיקדון לחייל המשתחרר מצה"ל
  7. כלים מחודדים שמבוססים על ניסיון רב שנים כבר אמרנו?

אלו הם רק חלק מהיתרונות מהם תיהנו כשתתחילו ללמוד אנגלית בוולסטריט, אבל בינינו, זה כבר די הרבה.

מה הצעד הבא?

ובכן, כיום מרבית התלמידים בוולסטריט, ומדובר בהיסטוריה של למעלה משלושה מיליון תלמידים, ניגשים לקורסים מקוונים. בית הספר וולסטריט מציע לימודי אנגלית אונליין שאפשר לקחת בכל יום בכל שעה ומכל מקום בעולם. בין אם אתם באמצע הטיול הגדול, ובין אם אתם מתכוננים לרעיון עבודה חשוב, הקורס יותאם לכם בכמה וכמה רמות, כדי שתרגישו בנוח ותתקדמו במהירות.

בכדי להתחיל כל שתצטרכו לעשות הוא טסט (המילה ל"מבחן" בשפה האנגלית). במבחן זה תתוודעו בדיוק לאיזו רמת לימודים אתם נכנסים, ולאחריו תוכלו להשתלב במערך הלימודים הרחב של בית הספר, ולהתחיל ללמוד אנגלית בוולסטריט.