יועץ משכנתא

החלטתם לקנות דירה ואתם מתלבטים איך לעשות את זה? ברור לכם שבלי עזרת הבנק זה לא באמת ריאלי כי אתם חייבים משכנתא? אם כך, אתם בוודאי מעט מבולבלים וזקוקים לעזרה, כי האמת היא שעולם המשכנתאות של ימינו נרחב ומלא באינספור אפשרויות. לכן, רגע לפני שאתם לוקחים באופן אוטומטי את המשכנתא שעליה הבנק שלכם ממליץ, למה שלא תפנו אל יועץ משכנתאות? זה לא במקרה שיש כל כך הרבה יועצי משכנתאות בישראל, כי האמת היא, שהשירות שהם נותנים יכול לעזור לכל לקוח לחסוך לא מעט כסף על ההלוואה הגדולה הזאת. 

איך בוחרים יועץ משכנתא שבאמת יעשה את העבודה כמו שצריך? 

כפי שניתן לראות על ידי חיפוש קצר שעושים באינטרנט, לא חסרים יועצים בתחום המשכנתאות ולכן אפשר להבין מדוע אתם מתלבטים לאיזה יועץ כדאי לפנות. האם כל היועצים יכולים לעשות את אותה עבודה באותה מקצועיות? התשובה היא כמובן לא. לכן, בבואכם לבחור יועץ משכנתא יש טעם לברר ממתי הוא עוסק בתחום, האם הוא איש מקצוע רציני ומה כולל השירות שהוא מציע. חשוב לדעת שיש יועצים בתחום המשכנתאות שמלווים את הלקוח לא רק בחתימה הראשונית על המשכנתא, אלא גם לאורך השנים. יש לכך משמעות כי ייעוץ שתקבלו בתחום הזה לאורך השנים יוכל לעזור לכם להחליט האם שווה להמיר את המשכנתא למסלול אחר, לפרוע אותה לפני הזמן או לעשות בה שינויים אחרים שיעזרו לכם לחסוך כסף. 

כמה יגבה מכם היועץ? 

מי מאתנו יכול לחשוב לפנות אל יועץ משכנתא ולא להתייחס גם לשאלה כמה זה עולה? הרי ברור שאם יועץ המשכנתאות שלכם למד את התחום וצבר בו ניסיון, הוא גם ידרוש תשלום לא מבוטל על שירותיו. החדשות הטובות הן שבגלל התחרות הקיימת היום בתחום, לא כל היועצים יגבו מכם מחירים מופקעים. לכן, אם אתם יכולים לפנות אל כמה יועצים, להבין על איזה עלויות מדובר וכך לבחור את היועץ הנכון לכם, למה שלא תעשו זאת כבר ברגעים אלו?  יועץ טוב ישפיע בצורה משמעותית על מסלול המשכנתא שלכם, על העלויות ועל נוחות ההחזר כך שזה כדאי.