טיפול פנים

גברים ונשים מבקרים מעת לעת במכוני היופי כדי לבצע טיפול פנים הכול כך חיוני לטיפול בעור ולחידושו. בעת הטיפול ובעיקר בסיומו העור חלק ונעים למגע ובמקרים רבים גם נראה הרבה יותר צעיר ועובדה זו מדרבנת רבים לבצע טיפול פנים.

טיפול פילינג

אחד הטיפולים הפופולריים ביותר הוא טיפול פילינג. הסיבה לכך היא שחומר זה הנמרח על העור מסוגל להסיר את כל השכבות של עור הפנים שהתבלו מסיבות שונות כמו תזונה לא מאוזנת, גיל, תרופות המשפיעות על העור, עישון לאורך שנים, קרני השמש, גנטיקה ועוד.

גם אם העור בעת ביצוע טיפול פנים זה הוא בעל כתמי פיגמנטציה, קמטים ויובש, הפילינג מבצע שינוי דרסטי ביותר בל שכבות העור ובסיומם של הטיפולים העור הוא בעל מרקם נעים, חלק וללא קמטים.

טיפול פנים

כדי לשמר מראה זה יש להמשיך ולטפח את העור, למרוח קרם לחות הן בלילה והן ביום, לאכול מאכלים המכילים נוגדי חמצון, להקפיד על שתיה מרובה וליהנות מעור פנים יפהפה לאורך זמן.

על פי מצב העור של המטופל, מחליטה הקוסמטיקאית איזה סוג פילינג מתאים לטיפול פנים זה. פילינג עמוק, בינוני או קליל.

טיפול באקנה

טיפול פנים הכולל פצעי בגרות מצריך טיפול ייחודי ותשומת לב מיוחדת. בשלב הראשון מבצעים ניקוי יסודי של העור. לאחר מכן טיפול חדשני שמטרתו לנטרל את בלוטות החלב ואת חיידקי האקנה הגורמים להופעת הפצעונים. בדרך זו הסיכוי להופעתם של פצעונים חדשים קטן יותר.

בשלב השני מטשטשים את הכתמים שנוצרו בעור המעידים על כך שהיו בהם בעבר פצעונים. המטרה היא שלא יישארו צלקות או סימנים שילוו את האדם בכל חייו. בטיפול פנים מקצועי, מגיעים למטרה זו.

טיפול למיצוק העור

הרצון העז להצערת העור הוביל לביצוע טיפול פנים אסתטי מיוחד באמצעות מכשור לייזר ייחודי.

מכשיר זה הוא בעל יכולת למיצוק העור בכל היקף הפנים, מתיחת העור באזור העיניים והשפתיים והעלמת הקמטים הקיימים שם. מתיחת העור באזור הסנטר הכפול, הדגשת תווי הפנים, מתיחת עור רפוי בנקודות שונות הסמוכות לפנים כמו בצוואר ובמחשוף .