דרום אפריקה, אחת המדינות המדהימות ביותר בכדור הארץ מצליחה למשוך תיירים מכל העולם בכל יומות השנה. אז מה המקומות שאסור לפספס בדרום אפריקה? כל המידע במאמר לפניכם:

אם אתם רוצים לעשות טיול ועדיין לא החלטתם על היעד כדאי לכם לבדוק את דרום אפריקה, מדינה שפשוט חובה לבקר בה. הנופים עוצרי הנשימה, התרבות העתיקה, מסלולי השבילים המעניינים, החופים הכחולים והעיירות הציוריות מאפשרות טיול שטרם עשיתם. טיול במדינת דרום אפריקה מהווה חוויה בלתי נשכחת לכל תייר שמבקר בה.

להלן רשימה של יעדים שפשוט אסור לפספס בדרום אפריקה:

  1. העיר קייפטאון – עיר מדהימה ביופיה שמטרתה הראשונית הייתה לשרת את חברת הסחר ההולנדית הגדולה. הצמיחה המהירה של קייפטאון יצירה עיר תוססת, פעילה ומעניינת. בעיר קייפטאון ניתן למצוא מגוון אטרקציות מעניינות המתאימות גם למשפחות וגם לנוסעים עצמאיים. אחת האטרקציות הכי פופולריות בקייפטאון הוא הר השולחן, זהו הר בגובה 1,086 מטר, ניתן לעלות לפסגה ברכבל.
  2. כף התקווה, הטבע בשיאו – שמורה מדהימה מלאה בצמחייה, סלעים גדולים, שבילים מפותלים, חוף פרא וטבע עשיר. שמורת כף התקווה מלאה בבעלי חיים כגון קופים, זברות, יענים, אנטילופות ואפילו ניתן לראות ליוויתנים הקופצים מהמים. בשמורה קיימים הרבה מסלולי הליכה ושבילי הליכה ברגל בדרגות קושי מגוונות, ניתן לעלות ברכבל על מנת להגיע למגדל אור ולעלות לנקודת תצפית מרתקת במיוחד.
  3. חוות קנגו – חווה זו היא אטרקציה ידוע מאד בדרום אפריקה ותיירים רבים פוקדים אותה מידי שנה. החווה קיבלה את שמה הטוב בעיקר בזכות העובדה שהיא דוגלת בטיפוח ושמירה על בעלי החיים. מרבית בעלי החיים בחווה הם בעלי חיים בסיכון או בסכנת הכחדה וצוות החווה עושה הכל על מנת לטפח אותם. חלק מהאטרקציות המוכרות ביותר בחווה הם צלילה עם תנינים, פגישה עם צ'יטות, האכלת עופות וציפורים וצפייה בלטאות ייחודיות.
  4. מפלי ויקטוריה – שמם המקומי של המפלים הוא "העשן הרועם", המפלים זכו לתואר של אחד מפלאי תבל. המפלים מלאים בכמויות אדירות של מים והם מהווים נוף ואטרקציה משמעותית באזור. ה"עשן" שהמפלים יוצרים נראה מרחוק ויוצר קשתות בענן בצורה מושלמת. מלבד הצפייה במפלים האדירים באזור ניתן למצוא אטרקציות נוספות כגון בנג'י, טיסה במסוק, אומגה ארוכה, רפטינג, ספארי, דייג ועוד.

לסיכום

טיול בדרום אפריקה הוא חוויה עוצרת נשימה, כל צעד במדינה המדהימה הזו מצליח להראות את העולם בזווית ראיה אחרת. הטבע העצום, שלל האטרקציות ומגוון המקומות שניתן לטייל בה מהווה יעד תיירות נחשב במיוחד.