אתם עשויים להסכים עמי, כי אין אף דבר אטרקטיבי בצורך של רכישה של טונר למדפסת, שהרי עצם הרכישה שלו מתקיימת מכורח המציאות אשר בה אוזל לכם הטונר ונדרש ממכם לרכוש טונר חדש. בשל כך אף פעם לא תבחינו במצב של עלייה של קמפיין שהינו שיווקי של טונר, אשר מציג אישה או גבר בתנוחה שהינה יש בה כדי לפתות את קהל היעד. במידה והנכם נתקלים אי פעם השיווק אשר הוא בהיבט של טונר עבור מדפסת, הוא יציג את המעלה של העלות הזולה שלו נטו. קנייה של טונר למדפסת היא מטרידה ואילוץ אשר כרוך בתחושה של הוצאה רבה, זאת לעומת קנייה של מכנסיים או מוצר של פרפומריה. 

רכישה בזול של טונר למדפסת – 

הדבר הכי אטרקטיבי הינו כאשר עשויים לרכוש טונר והעלות שלו זולה ביותר. אף אחד לא מאושר מלהיפרד מסכומי עתק בכיס שלו עבור טונר למדפסת. ואת זאת ממנפים אלו אשר משווקים טונר ברחבי מדינת ישראל עד הסוף המר, ובמידה ואתם מהרהרים בינכם לבין עצמכם אין אפשר למנף את זה כי אז אינכם מבינים את הדרכים ואת השיטות של המשווקים אשר קיימים בשוק זה, מכיוון שאלו אשר מבכרים למכור טונר אשר העלות שלו זולה והאיכות שלו ירודה, אשר יניב בידם רווח של מינימום מאה אחוז, לעומת מכירה של טונר בטיב מעולה, שיניב רווח מועט יותר.

במידה שאתם עומדים לרכוש טונר בעלות זולה, עליכם לדעת כי ימכרו לכם טונר ברמה פחותה, הווה אומר – החוויה של עשיית השימוש בו לא תלווה בהנאה צרופה, אלא היה כרוכה בטיב הדפסה שהינו ירוד, נזילה של האבקה אל תוך הקרביים של המדפסת שלכם וכן תקיעה של נייר באופן תדיר ובשל זאת אף קיצור של אורך חיים של המדפסת שלכם. ברכישה של טונר זולה, באפשרותכם להדפיס חצי מכמות של הדפים אשר היה באפשרותכם להדפיס, לו הייתם רוכשים טונר בטיב מעולה, שרק נדמה להם כי טונר בטיב מעולה עלותו יותר יקרה.