נוחות, בטיחות ואסתטיקה, כל אלה הם ללא ספק מרכיבים חיוניים שכל רוכב אופנוע מחפש בחליפת הרכיבה שלו. אלא שלכל רוכב צרכים אחרים, העדפות משלו וגם סגנון רכיבה ייחודי, ובהתאם ניתן למצוא היום שלל חליפות רכיבה שיכולות להתאים לכל אחד באופן אישי. אז מה באמת חשוב לבדוק לפני שמקבלים החלטה? התשובות והטיפים החשובים – לפניכם.

 

חליפת רכיבה חלק אחד – או שני חלקים?

בהנחה שהאופנוע משמש אתכם בעיקר לצרכי עבודה או כדי להשלים את המשימות הקטנות שנערמות ברשימת המטלות שלכם, חליפת רכיבה שני חלקים היא ללא ספק פתרון נוח ופשוט הרבה יותר מאשר חליפת רכיבה חלק אחד. היא מספקת התאמה רחבה יותר לרוכבים עם מבני גוף שונים, היא מאפשרת רכיבה נוחה מאוד והיא עשויה גם לחסוך לא מעט בכל הקשור לעלויות ציוד נוסף כמו מעיל רכיבה. לצורך השוואה, חליפה המורכבת מחלק אחד בלבד מתאימה יותר למי שרוכב להנאתו בשטח או יוצא אל המסלול – ולא לפגישה או למטלות היומיומיות.

 

חומרי גלם חזקים – מבטיחים הגנה

הבטיחות האישית חשובה לכולנו, אבל בזמן שאנחנו רוכבים, בין אם הנסיעה קצרה או ארוכה יותר, חשוב לנו לבחור בחליפה איכותית וחזקה שמספקת הגנה טובה יותר. יתרה מכך, החומרים מהם עשויה החליפה משפיעים על הנוחות במהלך הרכיבה, ועל חופש התנועה והגמישות שלנו. חליפת עור איכותית היא ללא ספק פתרון נהדר, וכדאי לשים לב לגמישות הבד ואפילו לרוכסן שלא יפריע במהלך הרכיבה. נוחות היא מילת המפתח, ועליה אנחנו פשוט לא יכולים לוותר.

 

מיגון מתאים – לברכיים ולגב

חליפת אופנוע טובה כוללת גם מיגונים, ורצוי שיהיו אלה מיגונים איכותיים על פי תקן אירופאי. זוהי נקודה חשובה משום שאלה הם הפרטים הקטנים שיספקו הגנה משמעותית בעת הנפילה, וניתן לשלב מיגונים לאזורים שונים בגוף, ובפרט לברכיים, לכתפיים, לגב או למרפקים. הנושא הזה חשוב במיוחד כשאתם בוחרים חליפת רכיבה לאופנוע כביש, אבל גם לחליפות המיועדות לצרכים אחרים. זוהי הדרך ליהנות מכל רגע על הכביש, לרכב בבטחה ולדעת שאתם עטופים בחומרים האיכותיים והעוצמתיים מכולם.

 

נסכם ונאמר שאין סיבה להישאר חשופים והנכון הוא לרכב בביטחון מקסימלי, עולם הרכיבה שופע בפתרונות יצירתיים ואנו רק צריכים לזהות אותם. אתם מוזמנים לבקר באתר אופנוסנטר בכתובת: www.ofnocenter.co.il . במידה ותרצו לקבל מידע נוסף, הדרכה או ייעוץ אתם מוזמנים לפנות אלינו לטלפון מספר: 0549793930 או בהודעת ווצאפ והצוות המקצועי שלנו ייעץ לכם במקצועיות וסבלנות.