חברה להריסות מבנים

ענף הבנייה הוא אחד הענפים המעניינים, העובדים בקצב הולך וגובר בשנים האחרונות, והמשנים לבלי הכר את נופי הארץ.  השכם והערב ניתן לראות שטחי בור עצומים בפאתי עיר, שלפתע התכסו בשכונת בתים חדשה, או גבעות שוממות בפאתי עיירה הנושקת לטבע שהיו חשופות והיום הן מתפארות בשכונת רבי קומות מסוגים שונים. במהלך הבנייה לעתים נדרש להרוס בית ישן על מנת לבנות במקומו בית חדש. לעתים נדרש להרוס בתים ומבנים רק עקב העובדה שהם התיישנו ואולי מסכנים את הדיירים ואז אין ברירה וצריך להרוס את המבנה משיקולי בטיחות.  לצורך ביצוע הריסת המבנים נדרש להתקשר עם חברה להריסות מבנים.

למה צריך חברה להריסות מבנים ?

לפני הריסת מבנה, נדרש להשיג את האישורים המתאימים לצורך ביצוע העבודה, כולל כמובן פינוי פסולת ההריסות, את העבודה יבצע קבלן הריסה מטעמה של חברה להריסות מבנים, שהיא חברה מקצועית ומורשה לביצוע העבודה. קבלן ההריסה אשר מבצע את העבודה, משתמש בכלי צמ"ה שונים ,אחד הבולטים והמרכזי שבהם הוא הבאגר הנקרא גם מחפר.

איך מתבצעת הריסת מבנה?

הכלי איתו מבצעים הריסת מבנה הוא הבאגר. הבאגר מגיע אל המבנה המיועד להריסה באמצעות הובלה, ואיתו מבצעים את הריסת המבנה. באמצעות כף פלדה המורכבת בקצה הזרוע המתכווננת של הבאגר והודות לתכונותיו הדינמיות הבאגר מבצע את העבודה ביעילות מרבית.

את פעולת ההריסה יבצע הבאגר על ידי מכות חזקות בקירות וביסודות המבנה, תוך כדי סיבוב מלא של הבאגר  360 מעלות, ללא הזזת השרשראות המניעות אותו. בצורה זו רק זרוע הכלי וכף הפלדה נעות והבאגר נשאר לעמוד במקומו. חשוב לציין כי זרוע הבאגר ארוכה מספיק בכדי להגיע למרחק מגע עם המבנה המיועד להריסה כך שזרוע הבאגר הורסת את המבנה ללא כל סיכון לסביבה גם לאדם המפעיל את הבאגר והנמצא בתא ההפעלה של הבאגר. לאור זאת ניתן לבצע עם הבאגר הריסת מבנים גם במקומות צפופים , ניתן גם להרוס איתו מבנים גדולים וגם להגיע להריסת בתים במקומות שהגישה אליהם קשה ואניה נוחה, כמובן תוך זהירות והקפדה על עבודה בטוחה.

זאת החברה להריסות מבנים שאנו ממליצים עליה:

https://www.yossinassi.co.il/%D7%A7%D7%91%D7%9C%D7%A0%D7%99-%D7%94%D7%A8%D7%99%D7%A1%D7%94-%D7%95%D7%A4%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%99