וילון

עומדים לרכוש וילון חדש? אם כן, לפני שאתם עושים זאת, ישנם כמה דברים חשובים מאוד שעליכם לבדוק, ועליהם תוכלו לקרוא במאמר זה. מדובר בנתונים חשובים מאוד אשר יכולים להשפיע על הרכישה הסופית שלכם, ועל השימוש שלכם בוילון לאורך זמן, ולכן חשוב להשקיע את הזמן הדרוש בכדי לבדוק אותם היטב לפני שמבצעים רכישה.

עמידות מול שמש ישירה

ישנם סוגים של בדים אשר אינם מחזיקים היטב בשימוש ארוך מול שמש ישירה. לכן, אם מדובר בוילון לחלון סלון גדול מאוד, וילון אשר נמצא ברוב שעות היום מול שמש ישירה, חשוב לוודא כי אתם בוחרים וילון מבד שבאמת יכול לעמוד בזה, בד שלא יהרס בקלות, ישנה את הצבע שלו או אפילו יתבלה מהר מאוד כתוצאה מהשמש הישירה שמולו.

ניקיון של הוילון

לפני שאתם בוחרים ורוכשים וילון חשוב מאוד שתבדקו את צורת הניקיון והתחזוקה של הוילון, במיוחד אם יש לכם ילדים בבית אשר עלולים ללכלך אותו. חשוב מאוד לרכוש וילון שתוכלו לכבס במכונת הכביסה, ולהבין בדיוק כיצד לעשות זאת. לדוגמא, אם מדובר בוילון התלוי על קרסים עליכם להכניס את הקרסים לתוך גרב או בד עוטף בכדי למנוע פגישה במכונת הכביסה ועוד.

בנוסף, עליכם להבין מהי טמפרטורת הכביסה הנכונה עבור אותו סוג בד, חומר הכביסה המתאימים ועוד, כך שתוכלו ליהנות מהוילון למשך זמן רב והוא לא ייהרס בשל ניסיון לנקות אותו באופן שאינו נכון.

התקנה

עוד דבר שחשוב לבדוק הוא נושא ההתקנה. במידה ואתם זקוקים למתקין חיצוני ומקצועי הדבר עשוי להוסיף לעלויות שלכם ולכן עליכם לדעת זאת מראש, לעיתים עלויות התקנה יכולות לעמוד על מאות שקלים ואפילו יותר, תלוי בגודל הוילון וצורת ההתקנה, ולכן חשוב מאוד לבדוק את הנושא מראש כך שתוכלו להיות בטוחים כמה בדיוק תוציאו על הוילון בסופו של דבר, במיוחד אם אתם בעלי תקציב מוגבל עבור הנושא.

 

בנוסף, וודאו כי אתם מקבלים אחריות, גם על הוילון עצמו וגם על ההתקנה, כך שתוכלו ליהנות ממנו לכמה שיותר זמן.