השכרת אוהלים

אוהלים מודרניים לאירועים זה לא מה שהיה פעם. אוהל זו מילה שמעוררת קונוטציות שונות, ומרבית הישראלים חובבי הטיולים, הישראלים שהיו בצבא, טיילו בדרום אמריקה, ובכלל עושים קמפינג בכל הארץ, הקונוטציה של אוהל היא אוהל טיולים פשוט. השכרת אוהלים זה עולם אחר לגמרי, רחוק מאוד ממה שאתם רגילים לכנות במילה "אוהל".

יורט, למשל, מבנה שהפך פופולארי מאוד בישראל, הוא אוהל מונגולי. כל מי שביקר ביורט יודע שאוהל זה ממש לא. אז תארו לעצמכם מה תקבלו כאשר תשכרו אוהל מקצועי שנועד לתת מענה לאירועים מקצועיים וכיו"ב.

בוחרים באוהלים להשכרה לאירועים הבאים:

  • בשיא הקיץ – מי שחושב על אוהל בשיא הקיץ ומדמיין חום אימים וחנק טועה, ובגדול. אוהלי השכרה מודרניים כוללים חיבורים לכל מה שתרצו, חשמל, מים, וכמובן – מיזוג אוויר, כך שתוכלו לייצר ממש עיר מקלט בכל מקום בו תרצו את האירוע שלכם.
  • בעונה הגשומה – אם האירוע שלכם מתרחש בעונה הגשומה, ולא באולם סגור, אתם יכולים לפתור זאת עם אוהל, במחיר הרבה יותר טוב מאשר אולם אירועים
  • אירועים משפחתיים – אם יש לכם משפחה גדולה, ואתם רוצים לעשות אירוע יפה אך לא להוציא הון תועפות על אולם, תבנו "אולם" איפה שרק תרצו, בחיק הטבע, בחצר וכיו"ב, בהשכרת אוהל לפי הגודל שתרצו.
  • השקת מוצר או אירוע חברה – אם יש לכם עסק ואתם רוצים לעשות אירוע לחברה, או אם אתם עושים השקת מוצר ורוצים אירוע מיוחד, השכרת אוהל יוקרתי בעיצוב ייחודי זה מהלך פשוט ואפקטיבי לייצר אווירה.

ממי אפשר להשכיר אוהל?

כל מי שעסק בעבר בהפקת אירועים, או הפיק אפילו אירוע אחד בחייו, יודע שזה לא בדיוק קל. מלא פרטים טכניים שמפתיעים שוב ושוב מתגלים מחדש, ורק הולכים ומתארכים, תוך שהזמן עד לאירוע הולך וקטן. חשוב לפנות לחברה מקצועית שמתמחה באוהלים להשכרה, כדי לא למצוא את עצמכם בבעיה.

חברה מקצועית לאוהלים להשכרה זה תוכל לספק לא רק את האוהל, אלא ייעוץ אישי ומדויק, התקנה במקום, תחזוקה במידת הצורך במהלך האירוע, חיבור מזגנים וכיו"ב, פירוק האוהל או האוהלים המושכרים, וכמובן שינוע לפני ואחרי.