האם העסק שלכם נהנה משיווק יצירתי ופורה? שיווק שגורם ללקוחות להתרגש, לזכור, ולבוא שוב ושוב? הדפסת מדבקות יצירתית היא אחד הזרמים החזקים והפופולאריים לשיווק מתקדם ומודרני. אנשים אוהבים מדבקות. יש את אלו שמדביקים מדבקות, ויש את אלו שאוהבים לשמור ולאסוף מדבקות. אנחנו לא יודעים לנחש לאיזה מהקבוצות אתם משתייכים, אבל דבר אחד בטוח – אף אחד לא מתעלם ממדבקות.

לא נכנסנו לסיבות המדעיות, הסוציאליות או ההיסטוריות, אם בכלל יש כאלו, מדוע אנחנו כחברה אוהבים מדבקות. אבל מה שבטוח, כבר מילדות, בנים ובנות כאחד, עולם אוהבים מדבקות. אולי כי זה מדבק? בכל אופן, בעל עסק נבון יודע למנף את מה שכבר עובד, והדפסת מדבקות לעסק שלכם היא צעד שיווקי מבריק. אם עושים אותו נכון.

מינוף נכון של הדפסת מדבקות לעסק:

אומרים שאין דבר כזה פרסומת רעה, כמו גם שאם יש משהו גרוע יותר מכך שאומרים עליך דברים רעים זה שלא מדברים עליך בכלל. ובכל זאת, אם אתם לוקחים את הזמן, האנרגיה והתקציב לעשות מהלך שיווקי, הרי שכדאי לעשות את זה נכון. איך למנף הדפסת מדבקות לעסק?

  1. השקיעו במיתוג – אם אין לכם, זה הזמן. לא צריך משהו ענק, אבל לוגו זה הבסיס.
  2. תחשבו צבעים – צבע מושך את העין. איזה צבע מושך את העין של הלקוח הפוטנציאלי שלכם?
  3. תגרמו להם להרגיש – להתרגש אם אפשר, או פשוט להרגיש משהו חיובי בעזרת המדבקה.
  4. תציעו להם משהו – אולי הנחה, אולי משהו חינם – מדבקה היא דבר חזק, והשילוב של מדבקה עם הצעה מפתה? חזק פי שתיים

מדבקות מודפסות לקיר ולרצפה

קונספט ייחודי ומעניין, הדפסת מדבקות רצפה לעסק או מדבקות לקירות המשרד והעסק זה מהלך שמציע לכם גמישות אדירה בעיצוב המרחב. מדבקות ווניל איכותיות מאפשרות לכם לייצר מיתוג ושינוי קוסמטי מיידי בעסק שלכם, בידול מיידי וגמיש שלא דורש הרבה עבודה.

היופי הוא שבכל רגע נתון תוכלו לקלף את המדבקה ולהחליפה במשהו אחר, לייצר עניין מחודש, ולתבל את האווירה במרחב, ולייצר מה שנקרא בתעשיית הפרסום כ"באזז". עם הדפסת מדבקות לעסק שלכם, אין סוף ליצירתיות ולהזדמנויות לבידול ומיתוג.