כשאנו לא חשים בטוב, הדבר שנעשה יהיה כמובן להגיע לביקור אצל הרופא. אבל מה קורה באמצע הלילה, או בשבתות, א בתקופה שבה ההמלצה היא להמעיט ביציאה מהבית? רופא אונליין הוא אחד השירותים המתקדמים והנפלאים ביותר שהמאה ה-21 מציעה לנו, וזה יעיל בדיוק באותה מידה. עם מכשור מתקדם, יוכל הרופא אפילו לבצע אבחון של כאבי האוזניים שלכם מבלי לשבת מולכם!

אילו תופעות יוכל רופא אונליין לאבחן מרחוק?

אתם בוודאי סקפטיים, ואותנו זה לא ממש מפתיע. אין ספק שמדובר בפתרון חדשני ומתקדם שיוכל לסייע לפתרונן של מגוו בעיות רפואיות ואפילו מבלי להגיע למרפאה עצמה. הנה רק כמה מהמקרים בהם יוכל רופא אונליין להעניק לכם אבחון מקצועי ומקיף ואף לטפל בבעיה באופן מלא:

  • בעיות רפואיות של חורף – צינון, שיעולים טורדניים, כאבי גרון ושאר התופעות הרפואיות שכולנו כל כך אוהבים לשנוא, יוכלו לקבל אבחון מקצועי על ידי רופא אונליין מרחוק. אלו בעיות שמתוך הסבר בלבד, יוכל הרופא להעניק אבחון ראשוני ואף לשלוח לכם מרשמים לתרופות מתאימות.
  • בעיות בטן – התעוררתם באמצע הלילה עם כאבים לא מוסברים? בחילות שהגיעו משום מקום או אפילו שלשולים והקאות? אל דאגה! בתור התחלה, הרופא יוכל להמליץ על פתרונות שונים שלא כוללים טיפול רפואי (תה ירוק, טבליות טבעיות, או פשוט.. לתת להכל לצאת). במקרה הצורך, מובן שיהיה אפשרי לעבור לטיפול תרופתי לכל דבר, הכל תלוי במידה שהרופא יקבל מכם.
  • כאבי ראש – אין דבר נורא יותר מכאבי ראש, ביננו. לעתים הם עלולים לעצור את שגרת חיינו לחלוטין שכן פשוט אי אפשר לתפקד איתם. ייתכן שבתור התחלה הרופא ימליץ לכם להרגע, לשכב על הגב עם מגבת חמה או קרה על הראש, לכבות את האור סביבכם ולהדליק את המזגן. בהרבה מאוד מקרים כאב ראש עובר באמצעות שינה טובה. עם זאת, ישנם מקרים בהם מדובר בכאב כה חד וחזק, עד שהדבר היחיד שיוכל לסייע הוא טיפול תרופתי ספציפי. בזה, הרופא יוכל לעזור לכם.
  • תחושות מוזרות – סחרחורות, ראייה לקויה, אדמומיות, תגובות אלרגיות וגירודים שקשה מאוד להסביר את המקור שלהם, כל אלו הם סיבה טובה לפנות לשירותיו של רופא אונליין שבהתבסס על המידע שתעבירו לו, יפעל במהירות.

הכל מתחיל בלחיצת כפתור

ישנם אפיקים רבים בהם ניתן ליצור קשר עם רופא אונליין – דרך הטלפון, דרך המחשב או באמצעות לחצן מצוקה מתקדם המותקן בביתם של מבוגרים וקשישים, בתים עם ילדים ומתבגרים הסובלים ממצבים רפואיים המצריכים כוננות מתמדת. בלחיצת כפתור אחת תועברו לרופא מקצועי, לו תסבירו באופן מפורט וברור כיצד אתם מרגישים. בהתאם לכך, הרופא יפנה אתכם לטיפול המתאים ביותר ובחלק מהמקרים אף יחליט להגיע אליכם במהירות האפשרית בכדי לבצע אבחנה נוספת.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *