גב במה

גב במה הוא דבר אשר רלוונטי עבור יצירת מסך אחורי להפעלות והופעות שונות. גב הבמה יהיה שימושי עבור מספר מטרות: פרסום האומן, תפאורה ועוד. כאשר מדובר על גב במה, מדובר בדבר אשר מורכב משני חלקים דומיננטיים: הסטנד שמהווה את המסגרת למסך שיתלה והמסך עצמו. ישנם מסכים שונים כיום וסטנדים שונים וכל אדם אשר צריך גב עבור הבמה שלו, יכול לבחור את הרלוונטי לו ביותר בהתאם לצרכיו.

כיצד בוחרים גב במה

בין אם מדובר במופע תאטרון נייד ובין אם מדובר באומן כלשהו אשר דורשים גב במה, הרי שכאשר הם מגיעים לרכוש אותם, עליהם לתת את הדעת על מספר קריטריונים כגון:

  1. אם ההופעות יערכו בחוץ, הרי שיש צורך לבחור גב במה אשר יהיה מספיק איכותי וחזק לשרוד בתנאי מזג האוויר הקיימים בחוץ. לעומת זאת, כאשר מדובר בהופעה הנערכת בחוץ, הרי שאין צורך בעמידות גבוהה של הסטנד או המסך, מכיוון שלא מדובר בתנאי מזג אוויר בעייתיים.
  2. חשוב מאוד לבחור סטנד ומסך הידועים כיציבים ובטוחים לשימוש. אם אינכם רוצים שהם יפלו על אף אדם או עליכם במהלך ההופעה, הרי שיש צורך לבדוק מראש שמדובר בסטנד ובמסך איכותיים ויציבים, אשר ניתן לדעת כי הם יהיו עמידים וחזקים לאורכה של כל ההופעה.
  3. רגלי הסטנד – ישנם סטנדים עם רגליים בולטות ומנגד ישנם סטנדים עם רגליים שטוחות. כל אדם יכול לבחור את הסטנד הדרוש לו בהתאם לצורך ובהתאם למקום בו הוא יתקין את הסטנד.
  4. יש לבדוק איזה סוג מסך אתם צריכים בטרם תרכשו גב במה. ישנם סוגי מסך שונים העשויים מבדים נמתחים או שלא נמתחים, וילונות ועוד.
  5. אופן חיבור המסך אל הסטנד – כיום ישנם שיטות שונות הרלוונטיות לחיבור המסך אל הסטנד וכל אדם צריך לבחור את דרך החיבור האיכותית, הפרקטית והנוחה ביותר בהתאם לצרכיו.

בסופו של דבר, בטרם תבחרו את גב הבמה הרלוונטי עבורכם, חשוב מאוד שתבחנו את הצרכים שלכם היטב ותבחנו את המגוון הרחב המוצע בתחום זה.