כמה פעמים יצא לכם לספר לעצמכם שמחר תקומו בבוקר ותתחילו סוף סוף להתאמן? ובכן, עכשיו זה סוף סוף עומד לקרות! בובת איגרוף או שק איגרוף הם המפתח לאימונים המשלבים יעילות וכוח, עם הנאה וכיף בכל אימון מחדש. סקפטיים? המשיכו לקרוא וגלו את כל היתרונות שבאימוני איגרוף!

היתרונות באימונים בעזרת בובת איגרוף

  • מהירות בביצוע קומבינציות – בעולם ההגנה העצמית והאיגרוף בכלל, נהוג ליצור קומבינציות של מכות שונות ומהירות. בובת איגרוף תסייע לכם להתאמן על רצפים שונים ויעילים.
  • כוח מתפרץ – נהוג לבצע אימונים המתמקדים במכה אחת בלבד, שוב ושוב בכל הכוח. אימונים מסוג זה משפרים את הכוח המתפרץ, דיוק המכה ועוצמתה.
  • כושר גופני משופר – האם ידעתם שאגרוף מסייע לא רק לרגליים והידיים, אלא לשיפור הכושר הגופני הכללי? אימוני בובות איגרוף ושקי איגרוף יגרמו לכם להזיע ולהשקיע מאמצים בכדי להפוך את התנועה שלכם למושלמת. ועל הדרך, תשרפו גם כמות יפה של קלוריות בכל אימון.
  • חיזוק הגוף והשרירים – אימון באגרופים שאורכו למעלה מחמש דקות, יסייע לחיזוק וחיטוב שרירי הגוף השונים – תלוי בסוג המכות עליהן אתם מתאמנים, משך האימון ואופי האימון.
  • מה לגבי טכניקות הלחימה? הרי בסופו של דבר מדובר באימונים בטכניקת לחימה; המטרה שלכם היא להתחיל לאט בכדי להתאמן על אופי המכה, ולאחר שאתם מרגישים שליטה אפשר להגביר את הקצב ולהעלות את הכוח והמהירות של המכה המדוברת.
  • שיפור הגמישות – מובן שלא מדובר רק באגרופים, מה עם שרירי הרגליים שלנו? אלו יוכלו לסייע לנו מאוד, בעיטה אחת הגונה תוכל לפגוע גם באדם החזק ביותר. לצד עובדה זו, יש לזכור ששרירי רגליים מחוזקים יסייעו לנו לבצע פעולות פשוטות ביום יום ביתר קלות; עליה במדרגות, ריצה, ועוד.

איך מתאמנים?

בובת האימון נמצאת לפניכם והגיע הזמן להתחיל להתאמן. המאמן ילמד אתכם כיצד ליצור אגרוף נכון, לעמוד בצורה בריאה וכיצד לבצע כל מכה בצורה הטובה ביותר. מאמנים בעצמכם? המטרה שלכם היא להצטייד בבובת אגרוף לא פחות ממצוינת, כדי לאפשר למתאמנים שלכם להשיג את מטרותיהם, כל אחד בקצב שלו. זה הזמן להיכנס לאתר https://www.bashgal.co.il/ ולרכוש את הציוד האיכותי שמגיע לכם ולמתאמנים שלכם!